DSC_0047V četrtek, 21. aprila 2016, smo se z učenci 2. triletja udeležili zaključnega srečanja razpisa Varno na kolesu, ki je za območje Zasavja in Dolenjske potekalo na OŠ Dolenjske Toplice.

Na kulturni prireditvi, kjer ni manjkalo zabavnih pevskih in plesnih točk, smo prejeli priznanja, zahvale, nagrade in skladno s cilji razpisa Varno na kolesu, katerega pobudnik je družba Butan plin, spregovorili o varnosti kolesarjev in priložnostih za še varnejše kolesarske poti.

Po uradnem delu je sledila pogostitev in priložnost za druženje. Predstavniki Javne agencije za varnost prometa  so predstavili nekaj demonstracij za otroke, na voljo pa je bil tudi del kolesarskega poligona na šolskem igrišču, pri katerem so učenci izredno uživali.

V šolo smo se vračali zadovoljni nad praktičnimi nagradami, ki smo jih prejeli in polni nove motivacije za sodelovanje na razpisu tudi prihodnje šolsko leto.

MENTORICA: Urška Simonič

[wzslider]