NAJ PESEM ODMEVA

12.11.2015 smo imeli na OŠ Stari trg ob Kolpi prireditev Naj pesem odmeva, katere se je udeležilo veliko nastopajočih. Prireditev nama je bila zelo všeč, saj je bil program zelo pester, zabaven in poln presenečenj. Vsi nastopajoči so se dobro odrezali, že v uvodu pa nas je presenetil in navdušil znani belokranjski free runner, Dominik Starešinič, s svojimi akrobacijami. Takšne točke na naši šoli še nismo imeli. Trio BKS – Bernarda, Katica in Stanka so s svojima skečema poskrbele, da smo se od srca nasmejali. Sodevski in Predgrajski tamboraši so nam srca napolnili z nežnimi melodijami. Tone Grahek s Tino Kocjan, Larisa Šegina, Karmen Šmalcelj in skupina Polanski odmev so nam zapeli lepe slovenske pesmi. Učenci otroškega in mladinskega pevskega zbora smo svoje znanje pokazali s petjem slovenskih in angleških pesmi, člani kulturnoumetniškega krožka pa z igro Današnja mularija. S spletom recitiranja, plesa in dramatiziranja pesmi Gobji ples, so nastopili učenci prvega triletja.
Tisti, ki se niso udeležili te prireditve, so veliko zamudili in jim je lahko pošteno žal.

Andreja Kastelec in Eva Vukelič