Dragi starši,

v četrtek, 14. septembra 2017, bomo (V PRIMERU LEPEGA VREMENA) za učence od 1. do 9. razreda izvedli jesenski športni dan – pohod na Kozice. Učenci pridejo v šolo kot običajno. Vljudno vas naprošamo, da poskrbite za:

-ustrezno obutev otrok – pohodni čevlji (kdor ne bo imel ustrezne obutve, bo ostal v šoli),

-primerna oblačila (večplastni čebulni sistem oblačenja ‒ vetrovka/jopa, kratki rokavi ali tanka majica z dolgimi rokavi),

-rezervna oblačila (nogavice, majica s kratkimi rokavi).

S seboj bomo vzeli šolsko malico, sadje in vodo. Učenci imajo lahko s seboj dodatno hrano in pijačo. Vrnemo se v času kosila. Učenci gredo domov s prvim šolskim prevozom, razen tistih, ki so opravičeni do podaljšanega bivanja.

V primeru, da se nam želite pridružite, to sporočite v tajništvo šole.

Opomba: Športni dan odpade v primeru, da dežuje v noči iz srede na četrtek ali na sam četrtek zjutraj.